Vaikų kirpyklėlė

KAUNAS: +370 646 68669
VILNIUS: +370 646 11299

“Bambina” - išskirtinės vaikų  kirpyklėlės Vilniuje ir Kaune.

Interjeras kurtas konsultuojantis ne tik su interjero dizaineriais, bet ir su psichologais, įvertinant erdvės, spalvų įtaką vaikui. Taigi viskas sumanyta taip, kad kirpimo procedūra vyktų lyg žaidimas ar būtų suderinta su žaidimu saugioje, jaukioje ir žaismingoje aplinkoje. Mašinėlės ar lėktuvo formos kirpimo kėdės mažiesiems klientams, animaciniai filmukai, edukaciniai žaislai, įvairios staigmenos bei išskirtinis dėmesys Jūsų mažyliams, atsižvelgiant į jų norus ir poreikius.

Čia sukurta viskas taip, kad plaukų kirpimas taptų linksma pramoga vaikučiams, kad jie norėtų vėl čia sugrįžti.

Kirpyklėlėje dirba draugiški ir kvalifkuoti darbuotojai, nuolat tobulindami ne tik kirpimo įgudžius, sekant naujausias mados tendencijas, tačiau ir dalyvaudami įvairiose paskaitose apie vaikų psichologiją bei bendravimą su jais įvairaus amžiaus tarpsniais.

Personalas visada pasiruošęs išklausyti mažųjų klientų ir jų tėvelių pageidavimus, tačiau svarbu yra išgirsti kirpėjo patarimus, nes būtent jis kirpimą parenka vaikui individualiai, atsižvelgiant ne tik į vaiko amžių, individualius poreikius, bet ir į plaukų tekstūrą, veido bruožus bei galvytės formos ypatumus.

Naudojama tik augalinė kosmetika, kurios sudėtyje nėra sintetinių kvapų, dažiklių ar parabenų. Tik natūralūs aromatai iš gėlių ir augalų.

Čia taip pat galite įsigyti "Bambina" dovanų kuponus, o pirmojo apsilankymo metu mes Jums gražiai supakuosime ir padovanosime pirmąją plaukų sruogelę prisiminimui.

Pirmasis Jūsų vaikučio apsilankymas kirpyklėlėje, bijo garsų ar nemėgsta kirptis? Informuokite apie tai registracijos metu - patarsime ir parinksime Jums tinkamiausią laiką kada yra ramesnė aplinka.

Vaikas patyręs daug teigiamų emocijų ir įspūdžių mielai sugrįš ir kirpimas taps tikra pramoga!

IKI PASIMATYMO “BAMBINOJE”!