Vaikų kirpyklėlė

KAUNAS: +370 646 68669
VILNIUS: +370 646 11299

“Bambina” - išskirtinės vaikų  kirpyklėlės Kaune ir Vilniuje, tenkinančios net pačių mažiausių klientų norus ir poreikius. Kirpyklėlių interjeras kurtas konsultuojantis su interjero dizaineriais. Čia padaryta viskas, kad plaukų kirpimas taptų linksma pramoga vaikučiams, kad jie norėtų vėl čia sugrįžti.

„Bambina“ specialiai sumanyta taip, kad kirpimo procedūra vyktų lyg žaidimas ar būtų suderinta su žaidimu. Mašinėlės ar lėktuvo formos kirpimo kėdės mažiesiems klientams, animaciniai filmukai, kompiuteriniai žaidimai, balionai, saldumynai ir kitos staigmenos.

“Bambina” siūlo jaukią, žaismingą aplinką, staigmenas, prizus ir siurprizus bei išskirtinį dėmesį Jūsų mažyliams, atsižvelgdami į jų norus ir poreikius. Jiems čia tikrai patiks, nes “Bambinoje” kirpimas - tai linksma pramoga!

Kirpyklėlėje dirbantis draugiškas ir kvalifikuotas personalas specialiai apmokytas, kaip elgtis su mažaisiais klientais.  Mes pasiruošę išklausyti mažųjų klientų ir jų tėvelių pageidavimus, bei visada pasirengę pagal vaikučio veido formą ir bruožus pritaikyti jam tinkantį kirpimą. "Bambinoje" galite ne tik stilingai apsikirpti, bet ir susipinti nuostabaus grožio kasas.

Čia naudojama tik natūrali itališka kosmetika „Naturalmente“, kurios sudėtyje nėra sintetinių kvapų, konservantų, parabenų, Dea, formaldehidinių priedų ir SLS.

Kirpyklėlėje organizuojami renginiai paauglėms apie tinkamą  plaukų priežiūrą ir mamytes mokiname pinti kasas. Čia taip pat galite įsigyti "Bambina" dovanų kuponus, o pirmojo apsilankymo metu mes Jums gražiai supakuosime ir padovanosime pirmąją plaukų sruogelę prisiminimui.

Vaikas patyręs daug teigiamų emocijų ir įspūdžių mielai sugrįš ir kirpimas taps tikra pramoga!

Pirmasis Jūsų vaikučio apsilankymas kirpyklėlėje, bijo ar nemėgsta kirptis? Informuokite apie tai registracijos metu, nes tokiems vaikučiam reikia skirti daugiau laiko ir dėmesio.

IKI PASIMATYMO “BAMBINOJE”!